alleTips #15 Ile kont można mieć na Allegro?

Dzisiaj krótko, ale inspirująco

Allegro to nie Amazon i można mieć więcej niż jedno konto firmowe na tym samym NIPie.
Od momentu, gdy pomarańczowa platforma mniej pokazuje dane sprzedawcy, Klienci mogą nie być świadomi, że przeglądając trzy różne aukcje zasilają portfel tego samego sprzedawcy bez względu na której aukcji dokonają zakupu.

Jak sprawdzić ile kont na Allegro ma firma ( z ilu kont konkurencja prowadzi sprzedaż ) ? Z pomocą przychodzi nam TradeWatch i zakładka Monitoring Cen. Wypełniając pole NIP po kilku sekundach otrzymujemy listę wszystkich konta allegro zarejestrowane na tym NIPie

nip sprzedawcy na Allegro

Przynajmniej połowa Sprzedawców z którymi zaczynaj działania mające na celu zwiększenie sprzedaży na Allegro, posiada tylko jedno konto. Po zakończonym audycie/szkoleniu otwierają kolejna konta – lecz każde z nich pełni inną rolę względem potencjalnego Klienta i różni się od pozostałych… Przykład z dnia codziennego: jaka jest różnica między kupnem w Żabce czy FreshMarket ? Ilu Konsumentów wie, że to jeden właściciel ?

Newsletter dla Sprzedawców
Twoja konkurencja już się zapisała 😉 i korzysta z cotygodniowych wskazówek sprzedażowych. Nowości, trendy, techniki zwiększające przychody - Zero SPAMu i Śmieci.

Więcej o STRATEGII WIELU będę mówił na najbliższym szkoleniu w Warszawie już 25 września. Sala zapełni się blisko 40 profesjonalnymi sprzedawcami, którzy przed świąteczną górką chcą jeszcze więcej wycisnąć ze swoich kont i nie pozwolą konkurencji rozwinąć skrzydeł. Pozostały 2 miejsca. Zapraszam i do zobaczenia. Paweł

Sprzedaż w Internecie: eBay, Amazon, Allegro

2.6 (51.11%) 18 votes

2 thoughts on “alleTips #15 Ile kont można mieć na Allegro?”

 1. Panie Pawle pytanie z innej beczki.

  Od paru dni zakładka “sprzedaję” robi automatyczne przekierowanie do “moje oferty”.
  W moje oferty nie ma podglądu na to ile wyświetleń ma aukcja tak jak to było w sprzedaję.
  Wgl te opcje segregacji są tak ubogie, że szkoda gadać, brak sortowania np wystawione w ostatniej godzinie. Masakra, jestem troche załamany bo strasznie mi to pomagało.

  Gdzie to można teraz sprawdzać ? Jak mogę monitorować skuteczność moich zabiegów nie znając wyświetleń ? Jakiś dramat, allegro od 2 dni nie odpisuje mi w tej sprawie.

  Pozdrawiam, świetny blog

  1. Maciek
   Liczba wyświetleń z ostatnich 30 dni została dodana
   Segregacja po najnowszych powinna pomóc przy świeżo wystawionych aukcjach
   Niestety, również nie mogę się przyzwyczaić do zmian 🙁

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*