Baselinker – co to jest ?

Baselinker co to jest za narzędzie i jak go można użyć przy pracy ze sklepem internetowym i marketplace ( Allegro, Amazon, Ebay, Arena, Emag itp ). W poniższym artykule odpowiemy sobie na najważniejsze pytania dotyczące Baselinkera oraz poruszymy najistotniejsze kwestie tego narzędzia. Pierwszym krokiem jest skorzystanie z Baselinker Demo.Dzięki rejestracji z tego adresu otrzymasz 90-dniowy okres próbny. Skorzystaj z okresu testowego. Kończąc ten wstęp posłużę się cytatem, które padło na szkoleniu Baselinker.

Sprzedaż na Allegro dzieli się na dwa etapy: ten przed uruchomieniem Baselinkera i ten po 🙂

Baselinker Cennik – ile to kosztuje ?

Cennik Baselinker znajdziesz na oficjalnej stronie oprogramowania https://baselinker.com/cennik/. Pierwszy pakiet zaczyna się już od 39 zł miesięczni i w zupełności wystarcza przy rozpoczęciu sprzedaży internetowej. To czego nie widać na załączonym cenniku Baselinker to informacja o indywidualnym abonamencie, który ma więcej opcji niż te standardowe. Aby wycenić tę opcję, należy przedstawić wymagane funkcjonalności i bezpośrednio skontaktować się z twórcami serwisu.

Baselinker integracja ze sklepami internetowymi

Częste pytania które otrzymuje od czytelników dotyczą integracji Baselinkera z daną platformą sklepową.

Baselinker integracja z hurtowniami

Podstawową funkcją Baslinkera jest integracja z hurtowniami. Funkcjonalność przede wszystkim istotna dla firm, które sprzedają w modelu dropshiping.

Baselinker Allegro

Baselinker i Allegro to idealne połączenie. Liczba funkcji, które posiada Baselinker pozwala przyśpieszyć a wręcz zautomatyzować wiele powtarzających się procesów, które występują na Allegro. Takim przykładem może być zwrot prowizji czy mail przypominający o wyborze danego koloru zakupionej farby malarskiej.

1 (20%) 1 vote