Idea

Śledząc zakamarki internetu , nigdy nie znalazłem miejsca, w którym na przestrzeni lat byłyby zebrane i  opisane  wszystkie kwestie dotyczące sprzedaży na allegro.pl ( wujek google się nie liczy :o) ) . Pełno jest stron, blogów, tutorial’i na YT dotyczących SEO, Adwords czy Facebook. Mimo tak znaczącej pozycji na polskim rynku pomarańczowego portalu, jeszcze nikt nie ośmielił systematycznie angażować się w projekt pt: “Sprzedaż na Allegro”.

W tej niszy znalazłem możliwość dla siebie – ikomersiaka, który od 2004 roku śledzi i aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiej platformy sprzedażowej . Próżno tutaj będzie szukać hejtu typu –  ile to allegro nie kosi prowizji, złodzieje itp Jestem całkiem odmiennego zdania – to tutaj rodziły się e-commersy, które z czasem tworzyły swój sklep www, sprzedaż lokalną, a wręcz międzynarodową.

Wybaczcie mi proszę, pewne niedociągnięcia językowe. Dużą wagę przywiązuje do swoich wypowiedzi, jednak czasem może mi się zdarzyć stylistyczny chochlik, a składnia zdania nie będzie w 100% poprawna. Mocno wierzę, że wiedza merytoryczna i edukacyjna forma wpisów zrewanżuje Wam tę niedogodność.

Po cichu liczę również na stworzenie mini społeczności, która wyniesie Wasze biznesy na wyższy poziom, czego sobie i Wam życzę.

Paweł

 

4.3 (86.67%) 6 votes