Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Kaufland ADS

Pokaż swoje oferty na wysokich pozycjach dzięki Kaufland ADS

Niemcy to olbrzymi rynek e-commerce. Nasi zachodni sąsiedzi wydają w internecie dziesiątki miliardów euro, a kupują najczęściej na platformach, które znają i im ufają.

Kaufland jest trzecią co do wielkości platformą handlową w Niemczech. Kaufland bardzo szybko się rozwija, konkurencja jest niewielka a platforma jest bardzo przyjazna dla Sprzedawców. Miesięcznie ten marketplace odwiedza 32 mln potencjalnych kupujących. 8 tys. firm oferuje 40 mln artykułów w ponad 5 tys. kategorii.

Kaufland to świetne rozwiązanie dla sprzedawców, którzy szukają kolejnego dochodowego kanału sprzedaży i myślą o ekspansji zagranicznej na jednym z największych rynków eCommerce. Jest zdecydowanie mniej “wymagający” dla sprzedawcy niż np.: Amazon czy Ebay. Kaufland to bardzo prężnie rozwijający się marketplace, który należy do niemieckiej grupy kapitałowej co sprzyja dalszemu rozwojowi.

Tworzenie i optymalizację kampanii Kaufland ADS. Dobierzemy produkty, które warto reklamować, ustalimy z Tobą zakładany zwrot i doradzimy Ci wprowadzanie zmian w ofertach tak, aby klient widząc Twoją ofertę kliknął Kup teraz.

Wiemy, że tworzenie kampanii Kaufland ADS może być trudne. Naszą wiedzę ii doświadczenie przełożymy na Twój sukces sprzedażowy. Przygotowane przez Nas strategie sprzedaży są opracowane indywidualnie dla każdego Sprzedawcy i gwarantują sukces.

Pomożemy Ci określić świadome cele, zyskasz nowych klientów a my zaopiekujemy się Twoją kampanią reklamową tak, byś mógł spokojnie zająć się rozwijaniem swojego biznesu. Kaufland ADS daje szansę na zwiększenie zysków i dotarcie do nowych kupujących. Wykorzystując reklamy możemy sprawić, że Twoje oferty będą cieszyć się większym zainteresowaniem wśród kupujących, które przełoży się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

Co obejmuje oferta prowadzenia kampanii Kaufland ADS?

Stworzenie efektywnej kampanii

Wybranie ofert, które warto wypromować

Cenne wskazówki

Comiesięczny raport

wraz z indywidualnymi wskazówkami dla ofert Partnera

Ceny i pakiety

Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount