Kaufland ADS

Pokaż swoje oferty na wysokich pozycjach dzięki Kaufland ADS

Niemcy to olbrzymi rynek e-commerce. Nasi zachodni sąsiedzi wydają w internecie dziesiątki miliardów euro, a kupują najczęściej na platformach, które znają i im ufają.

Kaufland jest trzecią co do wielkości platformą handlową w Niemczech. Kaufland bardzo szybko się rozwija, konkurencja jest niewielka a platforma jest bardzo przyjazna dla Sprzedawców. Miesięcznie ten marketplace odwiedza 32 mln potencjalnych kupujących. 8 tys. firm oferuje 40 mln artykułów w ponad 5 tys. kategorii.

Kaufland to świetne rozwiązanie dla sprzedawców, którzy szukają kolejnego dochodowego kanału sprzedaży i myślą o ekspansji zagranicznej na jednym z największych rynków eCommerce. Jest zdecydowanie mniej “wymagający” dla sprzedawcy niż np.: Amazon czy Ebay. Kaufland to bardzo prężnie rozwijający się marketplace, który należy do niemieckiej grupy kapitałowej co sprzyja dalszemu rozwojowi.

Tworzenie i optymalizację kampanii Kaufland ADS. Dobierzemy produkty, które warto reklamować, ustalimy z Tobą zakładany zwrot i doradzimy Ci wprowadzanie zmian w ofertach tak, aby klient widząc Twoją ofertę kliknął Kup teraz.

Wiemy, że tworzenie kampanii Kaufland ADS może być trudne. Naszą wiedzę i doświadczenie przełożymy na Twój sukces sprzedażowy. Przygotowane przez Nas strategie sprzedaży są opracowane indywidualnie dla każdego Sprzedawcy i gwarantują sukces.

Pomożemy Ci określić świadome cele, zyskasz nowych klientów a my zaopiekujemy się Twoją kampanią reklamową tak, byś mógł spokojnie zająć się rozwijaniem swojego biznesu. Kaufland ADS daje szansę na zwiększenie zysków i dotarcie do nowych kupujących. Wykorzystując reklamy możemy sprawić, że Twoje oferty będą cieszyć się większym zainteresowaniem wśród kupujących, które przełoży się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

Co obejmuje oferta prowadzenia kampanii Kaufland ADS?

Stworzenie efektywnej kampanii

Przez doświadczonych specjalistów.

Wybranie ofert, które warto wypromować

wybranie ofert, które warto wypromować

Cenne wskazówki

zgodne z najnowszymi trendami sprzedaży poprawiające zakupowość z ofert,

Comiesięczny raport

Podsumowujący prowadzenie kampanii wraz z indywidualnymi wskazówkami jak uatrakcyjnić oferty na Kaufland

Ceny i pakiety

Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Kaufland

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Kaufland ADS

Kaufland Full Service

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon