Konsultacje Allegro

Konsultacja Allegro ( często nazywana przez sprzedawców: korepetycje z Allegro ) jest najbardziej przystępnym rozwiązaniem. Korzystają z niej firmy, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na Allegro, jak również sprzedawcy, którzy na platformie handlowej są od lat. W przypadku kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży na Allegro, warto pozwolić specjalistą z zewnątrz przejrzeć aukcję celem wsparcia w optymalizacji oferty Allegro, zmniejszeniu kosztów Allegro lub zwiększeniu sprzedaży na Allegro.pl. Dzięki konsultacji młodzi sprzedawcy mogą uniknąć wielu błędów popełnianych na starcie oraz wskazać kierunek rozwoju. Co najważniejsze: konsultacja porządkuje wiedzę i pozwala złapać nowy pomysł na handel.

Jak wygląda konsultacja Allegro ?

Konsultacja odbywa się za pośrednictwem Skype lub telefonu. Skype jest na tyle wygodny, że można na bieżąco podsyłać omawiane materiały oraz skuteczne rozwiązania wykorzystywane przez największych sprzedawców.

Rozmowa dzieli się na dwie części:

  • spostrzeżenia i porady zespołu vSprint.pl
  • pytania Sprzedawcy

Taki model pozwala odnaleźć przyczynę braku sprzedaży, wypracować techniki zwiększenia przychodów oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące np trafności Allegro, kampanii Ads Allegro czy negatywów Allegro ( to tylko przykłady najczęściej padających zapytań z którymi się spotykamy 🙂

Ile kosztuje konsultacja

 

Godzinna konsultacja – 404 zł netto

Godzinna konsultacja + paczka prezentacji ( Trafność Allegro, Ads Allegro, Problemy transakcyjne ) 404 zł netto

Dwie godziny konsultacji + paczka prezentacji ( Trafność Allegro, Ads Allegro, Problemy transakcyjne )  699 zł netto

P.S. Propozycja druga jest wybierana najczęściej 🙂