Konsultacje Allegro

Konsultacja Allegro ( często nazywana przez sprzedawców: korepetycje z Allegro ) jest najbardziej przystępnym rozwiązaniem zarówno dla firm które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na Allegro, jak zarówno dla tych, którzy na platformie handlowej są od lat, ale potrzebują wsparcia w optymalizacji oferty Allegro, zmniejszeniu kosztów Allegro lub zwiększeniu sprzedaży na Allegro.pl. Biznesom, które dopiero startują pozwala uniknąć wiele błędów początkujących oraz wskazać kierunek rozwoju. Sprzedawcą z kilkuletnim doświadczeniem złapać nowy pomysł na handel oraz uporządkować wiedzę.

Jak wygląda konsultacja Allegro ?

Konsultacja odbywa się za pośrednictwem Skype lub telefonu. Skype jest na tyle wygodny, że można na bieżąco podsyłać przykłady zastosować albo dobre praktyki, które wykorzystują najwięksi sprzedawcy.

Rozmowa dzieli się na dwie części:

  • spostrzeżenia i porady zespołu vSprint.pl
  • pytania Sprzedawcy

Taki układ pozwala omówić najbardziej istotne barier wzrostu, omówić nowe możliwości zwiększenia przychodów jak i odpowiedzieć na pytania dotyczące np trafności Allegro, kampanii Ads Allegro czy negatywnych komentarzy – to tylko najczęściej padające zapytania z którymi się spotykamy 🙂

Ile kosztuje konsultacja

 

Godzinna konsultacja – 199 zł netto

Godzinna konsultacja + paczka prezentacji ( Trafność Allegro, Ads Allegro, Problemy transakcyjne ) 249 zł netto

Dwie godziny konsultacji + paczka prezentacji ( Trafność Allegro, Ads Allegro, Problemy transakcyjne )  349 zł netto

P.S. Propozycja druga jest wybierana najczęściej 🙂

 

5 (100%) 1 vote