Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży usług B2B (Handlowiec B2B)

 7infinity Sp. z o.o. Polska Praca zdalna

Aplikujesz na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży usług B2B (Handlowiec B2B)🟠

Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie sprzedaży usług do klientów B2B, tj. do firm prowadzących sprzedaż na Allegro – od pierwszego kontaktu do podpisania umowy o współpracy, a w szczególności:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów – zarówno w dostępnych bazach jak również bezpośrednio na platformie Allegro,
  • podejmowanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami (cold calling, cold mailing),
  • podejmowanie kontaktu z zainteresowanymi klientami, którzy złożyli zapytanie o usługi,
  • umiesz pracować na zadaniach,
  • kwalifikacja leadów sprzedażowych,
  • zarządzanie leadami w systemie CRM na poszczególnych etapach procesu prowadzenie spotkań sprzedażowych,
  • chętnie badasz rynek, wyszukujesz nowości,
  • wycena i prezentacja oferty usług firmy,
  • negocjacje handlowe,
  • realizacja celów sprzedażowych.

    Opis stanowiska

    vSprint to agencja marketplace, pomagająca sprzedawcom prowadzącym swoje sklepy na Allegro w rozwoju biznesu i zwiększaniu zysków ze sprzedaży. Jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która może się pochwalić dwoma wyróżnieniami Allegro Ads Partner – Quality Champion 2023 oraz Education Champion 2024.

    Status ten otrzymaliśmy, dzięki największemu współczynnikowi zadowolonych klientów. (Klienci = Sprzedawcy z platformy Allegro, którzy korzystają z naszych usług).

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży usług B2B (Handlowiec B2B)

    Czego od Ciebie oczekujemy?

      • własnej działalności gospodarczej, dajemy możliwość zatrudnienia tylko za pośrednictwem umowy B2B,
      • masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta B2B i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku -> WARUNEK KONIECZNY,
      • masz doświadczenie i dobrze czujesz się w pozyskiwaniu klientów za pomocą cold callingu,
      • znasz zasady sprzedaży na platformie Allegro,
      • swobodnie komunikujesz się z klientami,
      • nie boisz się negocjacji i trudnych pytań klienta,
      • jesteś gotowy/gotowa ulepszać procesy i środowisko, w którym pracujesz,
      • lubisz pracę w zespole.
      • chętnie dzielisz się wiedzą i uczysz się od innych,
      • mile widziana znajomośc systemu CRM Pipedrive.

    Dodatkowe informacje

    Z naszej strony zapewniamy:

    • pracę w pełni zdalną,
    • wynagrodzenie podstawowe od 30 zł/h netto,
    • wynagrodzenie prowizyjne od wartości faktur pozyskanych przez Ciebie klientów, bo lubimy dzielić się zyskiem!
    • dostęp do wielu szkoleń wewnętrznych i wiedzy,
    • udział w imprezach integracyjnych, wyjazdach branżowych,
    • przemyślany proces sprzedażowy, bo nie lubimy chaosu i przypadkowości,
    • unikalną wiedzę od ludzi, którzy sami „zjedli zęby” na handlu internetowym.

    Wyślij swoje CV na adres mailowy: kontakt@vsprint.pl

    Preferowana forma zatrudnienia to kontrakt B2B.- pełen etat lub więcej, jeśli masz tylko ochotę.

      Allegro

      Allegro ADS

      Allegro Full Service

      Audyt konta

      Strategia z Audytem konta

      Szkolenie Allegro w Twojej firmie

      Pakiet wsparcia dla Sprzedających

      Flexi service

      eMag

      eMAG ADS

      eMag Full Service

      Szkolenie online eMAG

      Szkolenie stacjonarne eMAG

      Amazon

      Szkolenie Kurs Online

      Amazon ADS

      Amazon Full Service

      Szkolenie stacjonarne Amazon

      Kaufland

      PIGU

      cDiscount