Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Specjalista/ka PPC eMAG Ads

Olimp Marketplace Sp.z o.o. Polska Praca zdalna

Twoim zadaniem będzie:

  • Kompleksowa obsługa eMAG Ads,

  • Kontakt i dbanie o relacje z klientem,

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii,

  • Analiza danych.

      Opis stanowiska

      Aplikujesz na stanowisko: Specjalista/ka reklam PPC eMAG ADS

      OlimpMarketplace (spółka grupy vSprint.pl) to agencja marketplace, pomagająca polskim sprzedawcom e-commerce rozszerzyć swoją działalność na zagraniczne rynki. Obecnie obsługujemy platformy takie jak: Amazon, Kaufland, eMag, cDiscount, Pigu. Rozwijamy się na kolejne marketplace’y

      Czego od Ciebie oczekujemy?

      • Doświadczenia w obsłudze Ads na Amazonie, Allegro lub eMAGu.

      • Komunikatywności – kontakt z klientem to dla Ciebie żaden problem.

      • Umiejętności analitycznych.

      • Kreatywności.

      • Efektywnego zarządzania czasem.

        Dodatkowy opis stanowiska

        Co oferujemy?

        • Pracę w pełni zdalną.

        • Pracę asynchroniczną – po miesięcznym wdrożeniu pracujesz kiedy tylko chcesz! Możesz pracować nawet w środku nocy. Dla nas liczy się to, aby Twoje obowiązki były wypełnione na czas.

        • Wynagrodzenie podstawowe na start OD 25 zł/h netto na fakturze VAT (Kontrakt B2B) – jesteśmy otwarci na negocjacje Twojej stawki. Zależy nam, żebyś zarabiał/a jak najwięcej, jeśli tylko będziesz się sprawdzać.

        • Wynagrodzenie prowizyjne. 10% prowizji od faktury klienta, u którego został realizowany cel.

        • Możliwości rozwoju, awansu i zaangażowania się w dodatkowe projekty z obszaru e-commerce.

        • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym i ambitnym zespole.

          Jak wygląda proces rekrutacji?

          1. Przesłanie CV oraz wypełnienie formularza rekrutacyjnego – jeśli dowiemy się z niego, że spełniasz nasze wymagania, wyślemy Ci zadania rekrutacyjne. Formularz znajdziesz pod tym linkiem: forms.gle/aHwuKbWiejFjvXMNA

          2. Rozwiązanie zadań – jeśli zrobisz to poprawnie, zaprosimy Cię na wideorozmowę.

          3. Rozmowa kwalifikacyjna – poznamy się lepiej, powiemy więcej o stanowisku i odpowiemy na Twoje pytania.

          Allegro

          Allegro ADS

          Allegro Full Service

          Audyt konta

          Strategia z Audytem konta

          Szkolenie Allegro w Twojej firmie

          Pakiet wsparcia dla Sprzedających

          Flexi service

          Empik

          Empik ADS

          Empik Full Service

          Empik wystawianie ofert

          eMag

          Amazon

          Kaufland

          PIGU

          cDiscount