Kiedy jest najlepszy czas na praktyczne szkolenie z Allegro? Właśnie teraz:) Zbliżamy się do ulubionego okresu wszystkich firm handlujących na Allegro. Słupki sprzedaży będą rosnąć w tempie lawinowym. Allegro jako platforma już intensywnie reklamuje się w mediach oraz przygotowuje specjalne kampanie nie tylko świąteczne.

Kilka dodatkowych powód dlaczego warto wybrać się na szkolenie ze skutecznej sprzedaży na Allegro:

  • w ostatnim czasie zmieniło się wiele parametrów które wpływają na sprzedaż. Dużej części sprzedawców wyniki stopniały, bo nie wiedzą jak działają powiązania między poszczególnymi obszarami. Warto być na bieżąco i uwzględnić nowe reguły w swojej strategii sprzedaży, aby klienci nie przeszli do konkurencji.
  • 170 firm już skorzystało ze szkolenia i ich wyniki naprawdę się poprawiły. Są to między innymi takie firmy jak zeskory, cyfra_eu, neonail, hurtel, saleneo. Zapewne komuś z Twojej branży już też pomogłem, jeśli masz wątpliwość i chciałbyś sprawdzić wyniki jakie osiągnęliśmy napisz na poczta@vsprint.pl
  • porozmawiamy o mitach i spróbujemy je wspólnie obalić. Takie, które najczęściej do mnie trafiają to „zakręcenie kurka ze sprzedażą przez Allegro„, „edycja aukcji poprawia trafność”, „tylko cena ma znaczenie w sprzedaży na Allegro”, „Allegro steruje sprzedażą i ustala przydział sprzedażowy na NIP”. Znacie jeszcze jakieś 🙂 ?
  • budowanie relacji z innymi sprzedawcami, wymiana wiedzy i spostrzeżeń oraz często bywa wymiana towarami 🙂
  • i to co najważniejsze – przygotowanie strategii pod IV kwartał sprzedażowy. Będziemy wchodzić mocno w szczegóły – który sposób promocji jest lepszy ADS Allegro czy promowanie, jak powinien wyglądać opis aukcji, co można zrobić z komentarzem negatywnym na Allegro itp.

Szczegóły szkoleń

Termin: 8 listopada
Miejsce: Warszawa
Zapisy: Praktyczne szkolenie z Allegro

Termin: 19 listopada
Miejsce: Warszawa
Zapisy: szkolenie z Allegro

 

Dodatkowo mam dla Was 2 zaproszenia:

Konferencja Traffic Day na której wystąpię z prelekcją pt Cisza w sprzedaży na Allegro? Adoptuj pomysły na biznes od największych graczy.


AMA o Allegro
– czyli pytaj o co chcesz związanego z Allegro. Już jutro 25 listopada będę odpowiadał na Wasze pytania. Dokładne szczegóły pod tym linkiem https://www.facebook.com/groups/891175617572428/permalink/2583251158364857/. Zapiszcie sobie w kalendarzu, bo szybko nie będzie drugiej takiej okazji.