Jak rozwinęliśmy już działające konto?

 eMAG

Rozpoczęliśmy naszą współpracę z partnerem w marcu 2023 roku.

Partner od dłuższego już czasu sprzedawał na eMAG, jednak brakowało mu czasu i wiedzy jak mocniej rozwinąć ten kanał sprzedaży.

Zaproponowaliśmy mu naszą standardową usługę – pełne prowadzenie konta. Tak jak zawsze zapewniliśmy, że albo konto urośnie albo nie będzie musiał nam płacić 🙂 Rozwój konta zaczęliśmy od poprawy jakości opisów oraz ustawień konta (czas gwarancji, czas na zwrot, polepszenie najważniejszych wskaźników).

Dodaliśmy także kilkadziesiąt nowych ofert. Widząc że konwersja ofert się poprawia, uruchomiliśmy kampanie ADS.

Wyzwanie

Partner od dłuższego już czasu sprzedawał na eMAG, jednak brakowało mu czasu i wiedzy jak mocniej rozwinąć ten kanał sprzedaży.

Zaproponowaliśmy mu naszą standardową usługę – pełne prowadzenie konta. Tak jak zawsze zapewniliśmy, że albo konto urośnie albo nie będzie musiał nam płacić 🙂

Rozwój konta zaczęliśmy od poprawy jakości opisów oraz ustawień konta (czas gwarancji, czas na zwrot, polepszenie najważniejszych wskaźników). Dodaliśmy także kilkadziesiąt nowych ofert. Widząc że konwersja ofert się poprawia, uruchomiliśmy kampanie ADS.

Rezultat

Efekt był bardzo zadowalający – z 39 000 RON obrotu w lutym, zwiększyliśmy sprzedaż do 64 000 RON w Marcu.

Zachowując koszty na stałym, określonym przez partnera poziomie.

W 2 miesiącu współpracy zasugerowaliśmy partnerowi podniesienie cen produktów, oraz dodaliśmy nowe grafiki do aktualnych ofert. Pomimo zwiększenia cen sprzedaż oraz rentowność ADS w dalszym ciągu rośnie. Już w tej chwili (20 kwietnia 2023 r.) sprzedaż w kwietniu jest większa o 23% względem rekordowego marca.

Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.