Szkolenie Olimp Marketplace

Kompleksowe szkolenie, które pomoże Twojemu zespołowi

Olimp Marketplace to szkolenie dla osób, którzy chcą skutecznie sprzedawać na Allegro i nie tylko! Prawdopodobnie najszybsza i najskuteczniejsza droga do osiągnięcia zakładanych celów. Odkryjemy przed Tobą strategie, techniki oraz metody skutecznego docierania do klientów, skalowania sprzedaży i zwiększania zysków. Jesteś na to gotowy?

Chcesz pakować paczki do 19:00, a nie do 12:00? 🙂 Nie wiesz jak poprawić aukcję? Co powinno się w nich znaleźć? Jak tworzyć oferty zgodne z regulaminem Allegro? Jak automatyzować i przyspieszać swoje działania, żeby usprawnić cały proces sprzedaży? Co zrobić, aby klienci do Ciebie wracali? Świat marketpalece’ów stale się zmienia, czasem wręcz trudno za tymi zmianami nadążyć.

Chcemy Ci to ułatwić i nauczyć świadomego poruszania się w świecie e-commerce. Nasze szkolenie oparte jest na merytorycznej wiedzy wynikającej z doświadczenia – wszystkie poruszane na nim kwestie zostały przez nas przepracowane i sprawdzone. Nie opieramy się tylko na teorii, dlatego Olimp Marketplace to nie jest zwykły wykład, ale też warsztaty na których wspólnie przeanalizujemy konkretne zagadnienia, omówimy przykłady, podzielimy się trickami i przydatnymi wskazówkami, z których korzystamy na co dzień.

Szkolenie nie kończy się na sali wykładowej,
otrzymasz od nas dodatkowe bonusy:

  • pełne wsparcie naszego zespołu na miejscu, możesz pytać o co chcesz: konsultacje Allegro Ads z naszym Masterem od reklam PPC pomoc dotyczącą aukcji ze specjalistom prowadzącym kompleksową opiekę nad kontami naszych partnerów.

  • otrzymasz zeszyt ćwiczeń do przepracowania indywidualnie nawiązujący do tematyki szkolenia: 30 lekcji na 30 dni. Każdy dzień z zeszytem sprawi, że Twoje biznes na Marketplace będzie ustytymatyzowany i bardziej produktywny.

  • dostęp do grupy VIP Marketplace na Facebooku, na której będziesz mógł chwalić się swoimi sukcesami i zadawać trudne pytania.

  • certyfikat po ukończeniu szkolenia oraz krótkim teście otrzymujesz certyfikat potwierdzający udział oraz zdobytą wiedzą.

Czego nauczy Cię szkolenie?

Jak stworzyć rentowne konto Allegro z silną marką

Jak wyróżnić się nie tylko ceną na tle konkurencji

W jaki sposób reklamować produkty i analizować kampanie ADS Allegro

Które kanały uruchomić by budować stabilną sprzedaż e-commerce

Przeprowadzone szkolenia:

Przez ostatnie 8 lat przeszkoliliśmy ponad 8 000 specjalistów na Allegro.

Odwiedziliśmy osobiście 97 firm oraz przeprowadziliśmy 52 szkolenia online w czasie pandemii.

Pomogliśmy uporządkować oferty, rozkręcić sprzedaż i stworzyć efektywne kampanie promujące aukcja takich firm jak Eltrox, NEONAIL, Hurtel, Fighter-Shop, Muscle-Power, Karcher, MK-Cafe….

W każdej branży na Allegro, znajdziemy firmę, którą wspieraliśmy. Przyszedł czas, że zebrane doświadczenie i pozytywne oceny pchneły Nas do zorganizowania pierwszego, otwartego szkolenia, w który którym poruszy istotne aspekty sprzedaży na polskich i zagranicznych Marketplace.Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Kaufland

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Kaufland ADS

Kaufland Full Service

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon