Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Zapraszamy na IV konferencję Olimp Marketplace już 27.09.2024

utworzone przez Joanna Potoczny - Blog
2024-04-12

Z dumą zapraszamy na IV Konferencję Olimp Marketplace, która odbędzie się 27.09.2024 r.

Po raz kolejny razem z agencją Olimp Marketplace organizujemy to niezwykłe wydarzenie, które pomoże Ci zwiększyć zyski w sprzedaży online na platformach marketplace takich jak: Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych.

IV konferencja Olimp Marketplace dedykowana jest nie tylko nowym sprzedawcom na marketplace, ale również doświadczonym przedsiębiorcom, którzy nieustannie chcą się rozwijać.

Podczas konferencji Olimp Marketplace odkryjesz, jak maksymalizować swoje wyniki sprzedażowe i wykorzystać pełen potencjał rynków marketplace. Jest to tym bardziej potrzebne, kiedy zbliża się okres Q4 (październik-grudzień) charakteryzujący się największą sprzedażą.

Oto co zyskasz, biorąc udział w naszej konferencji:

1. Rozwój umiejętności i wiedzy

Sukces na marketplace zależy od wielu czynników, które zazwyczaj poznaje się w ciągu lat spędzonych w branży. Chcemy jednak, żebyś już teraz poznał tajniki sukcesu na marketplace. Nasi eksperci i praktycy sprzedaży podzielą się z Tobą sprawdzonymi metodami i wskażą, jak unikać najczęściej popełnianych błędów. Ich celem jest przekazanie Ci wiedzy, dzięki której Ty również odniesiesz sukces w handlu elektronicznym.

2. Zrozumienie różnic pomiędzy platformami

To, co sprawdza się na jednej platformie, na innej może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Różnice technologiczne oraz specyfika rynków wymagają indywidualnego podejścia. Podczas konferencji poruszymy tematykę maksymalnego wykorzystania potencjału każdego z marketplace’ów, uwzględniając ich unikalne wymagania.

3. Praktyczne porady

Nie ograniczamy się tylko do teorii – naszym celem jest dostarczenie praktycznych strategii, które pozwolą na zwiększenie rentowności Twojego biznesu. Program konferencji obfituje w sesje poświęcone konkretnym działaniom i rozwiązywaniu problemów w obszarach takich jak VAT, logistyka, automatyzacja procesów oraz efektywne wykorzystanie reklamy.

4. Budowanie marki

W dobie konkurencyjnego rynku silna marka to fundament zaufania klientów. Dowiesz się, jak krok po kroku zbudować wizerunek Twojej firmy, aby przyciągać nowych odbiorców i zamienić obecnych klientów w wyznawców Twojej marki.

5. Networking z profesjonalistami

Konferencja Olimp Marketplace to nie tylko źródło wiedzy, ale również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych. Poznasz osoby, których pasjonuje handel na marketplace i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Przedstawiamy kilku naszych prelegentów:

Paweł Mielczarek

Niegdyś wyrobił sobie mówiącą wszystko
markę Paweł od Allegro — Od lat pomaga
zwiększać zyski na pomarańczowej platformie. Założyciel vSprint i Olimp Marketplace

Michał Banasiak

Budowanie strategii sprzedaży,
prowadzanie szkoleń stacjonarnych
czy konsultacje indywidualne to jego
codzienność. Jest Współwłaścicielem vSprint.

Dawid Gałenżeski

Znany przede wszystkim z propagowania
dywersyfikacji źródeł przychodu. Z tą ideą
utworzył blog i kanał YouTube — Biznes Na Boku, gdzie znaczną część poświęca obsłudze Allegro i Baselinkera.

Tomasz Połeć

Doradca podatkowy z 12-letnim doświadczeniem. Współzałożyciel Taxology — firmy wspierającej sprzedawców online w sprzedaży cross-border

6. Wydarzenie dostosowane do Twoich potrzeb

Przygotowaliśmy dla Ciebie 22 prelekcje w dwóch salach. Wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zapewniamy, że zakończysz uczestnictwo w konferencji z głową pełną nowych pomysłów i narzędziami potrzebnymi do osiągnięcia w sprzedaży na marketplace.

Na bieżąco obserwuj nasze kanały, żeby nie przegapić dalszych informacji o zaproszonych prelegentach i tematach wystąpień na Konferencji Olimp Marketplace.

Z całego serca dziękujemy naszym partnerom, bez których nie zorganizowalibyśmy wydarzenia na taką skalę: vSprint, Olimp Marketplace, take-e-way, Romania Express, M3Cargo, OLX, GLOBAL24, Rulity Consulting, Sky Shop, Bee.pl, UpContent, TaniaKsiazka.pl.

Jesteśmy również wdzięczni patronom medialnym, którzy dbają o rozpoznawalność wydarzenia: Marketer+, E-commerce w praktyce.

Dowiedz się więcej o Konferencji na stronie: https://vsprint.pl/konferencja-olimp

Przeczytaj również

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro dzięki reklamom ADS Allegro? [Case study]

50 narzędzi dla Sprzedawców na Allegro

Jak postępować, gdy klient zwraca towar po upływie terminu?

Jak ustalić cenę produktu na Allegro?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount