Olimp Marketplace III

Poznaj nowe kanały sprzedaży dla Twoich produktów: Allegro, eMAG, Amazon, Kaufland, Pigu, cDiscount, Skroutz, Erli +20 innych

Spotkajmy się na szczytach e-commerce!

KUP BILET
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do zobaczenia za:

Image

29. września 2023

Warszawa, ul. Żelazna 51/53

O Konferencji

Olimp Marketplace to szkolenie dla osób, którzy chcą skutecznie sprzedawać na Allegro i nie tylko! Prawdopodobnie najszybsza i najskuteczniejsza droga do osiągnięcia zakładanych celów. Odkryjemy przed Tobą strategie, techniki oraz metody skutecznego docierania do klientów, skalowania sprzedaży i zwiększania zysków. Jesteś na to gotowy? Chcesz pakować paczki do 19:00, a nie do 12:00? :) Nie wiesz jak poprawić aukcję? Co powinno się w nich znaleźć? Jak tworzyć oferty zgodne z regulaminem Allegro? Jak automatyzować i przyspieszać swoje działania, żeby usprawnić cały proces sprzedaży? Co zrobić, aby klienci do Ciebie wracali? Świat marketpalece’ów stale się zmienia, czasem wręcz trudno za tymi zmianami nadążyć. Chcemy Ci to ułatwić i nauczyć świadomego poruszania się w świecie e-commerce. Nasze szkolenie oparte jest na merytorycznej wiedzy wynikającej z doświadczenia - wszystkie poruszane na nim kwestie zostały przez nas przepracowane i sprawdzone. Nie opieramy się tylko na teorii, dlatego Olimp Marketplace to nie jest zwykły wykład, ale też warsztaty, na których wspólnie przeanalizujemy konkretne zagadnienia, omówimy przykłady, podzielimy się trickami i przydatnymi wskazówkami, z których korzystamy na co dzień.Szukasz wyróżnika, który zwróci na Ciebie uwagę

Dla kogo?

Image Image Image Image Image

Masz produkty, ale nie udaje Ci ich sprzedaż

Masz setki pomysłów na sprzedaż, ale nie wiesz, jak to poukładać

Poszukujesz nowych kanałów sprzedaży, gdzie da się dobrze zarabiać

Czujesz, że konkurencja pędzi, a Ty zostajesz w tyle

Dlaczego warto?

W Olimp Marketplace zrozumieliśmy, że konferencja to dopiero początek drogi do sukcesu, a prawdziwy rozwój sprzedaży zaczyna się poza granicami sali wykładowej. Dlatego, aby umożliwić Ci pełne wykorzystanie naszego szkolenia, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw specjalnych bonusów:


Nieograniczone wsparcie naszego zespołu: Na miejscu będziesz mógł liczyć na pełne wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Każde Twoje pytanie znajdzie odpowiedź.Image Image Image Image Image Image

Konsultacje z ekspertami: Chcesz dowiedzieć się więcej o Allegro Ads? Skonsultuj się z naszym mistrzem od reklam PPC. Masz pytania dotyczące aukcji? Nasz specjalista, odpowiedzialny za kompleksową opiekę nad kontami naszych partnerów, chętnie Ci pomoże.

Zeszyt ćwiczeń do samodzielnego przepracowania: Otrzymasz od nas zeszyt ćwiczeń zawierający 30 lekcji na 30 dni. Każdy dzień z tym zeszytem sprawi, że Twój biznes na marketplace stanie się bardziej zorganizowany i produktywny.

Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu: Po zakończeniu szkolenia oraz przejściu krótkiego testu otrzymasz certyfikat, który potwierdzi zdobytą niedawno wiedzę

Dostęp do ekskluzywnej grupy VIP Marketplace na Facebooku: Tu będziesz mógł dzielić się swoimi sukcesami i zadawać pytania. Stań się częścią społeczności, która rośnie razem!

Spotkania online przed i po szkoleniu: Spotkaj się z nami i wszystkimi uczestnikami tydzień przed szkoleniem, aby przygotować się do nauki. Po szkoleniu, spotkaj się z nami ponownie, aby omówić swoje postępy i plany na przyszłość. Pamiętaj, że nasze wsparcie nie kończy się, gdy szkolenie dobiega końca. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc osiągnąć sukces w e-commerce. Dołącz do nas na szkoleniu Olimp Marketplace i zacznij swoją podróż ku sukcesowi już dziś!

Partnerzy

Image Image Image Image Image Image Image Image

Agenda


8:30 - 9:00

Rejestracja i powitanie uczestników

Kto pierwszy ten lepszy :) Przyjdź przed oficjalnym rozpoczęciem, wybierz dogodne miejsce, poznaj innych uczestników i wymień się doświadczeniem z prelegentami.


9:00 - 9:45

Uszczelnianie sprzedaży na Allegro (Paweł Mielczarek)


9:45 - 10:25

7 strategii na skalowanie sprzedaży dzięki kampaniom Allegro ADS (Adrian Pawlak & Sławomir Łukasiewicz)


10:25 - 11:05

Jak zamieniać odwiedzających w kupujących na Allegro? (Michał Banasiak)


11:05 - 11:20

przerwa kawowa


11:20 - 12:00

Rozwijanie Zyskownego Biznesu na Amazonie: Krok po Kroku (Przemysław Kalinowski)


12:00 - 12:40

Skalowanie sprzedaży z wyższą marżą na europejskich platformach - Pigu, cDiscount, Worten, ePrice, Skroutz (Karol Płachta)


12:40 - 13:20

Jak Zacząć na eMAG.ro i Zdominować Kategorię w 4 krokach (Bartek Nowosad)


13:20 - 14:00
Obiad


14:00 - 14:40

Baselinker - optymalizacja procesów i oszczędność czasu (Kamil Maciejewski)


14:40 - 15:20

Prawa sprzedawców i obowiązki kupujących w e-commerce (Wojtek Norek)


15:20 - 16:05

Oszczędź na logistyce: Sprzedaż za granicę bez zbędnych kosztów (Global24)


16:05 - 16:50

Księgowość dla E-commerce (Rafał Marciniak)


16:50 - 17:35

EmpikPlace – rozwiń swój biznes z 3 największym eCommercem w Polsce (Mirek Drab)


17:35 - 18:00

ZakończenieDodatkowo w kuluarach będą na Was czekać specjaliści z zakresu budowy i reklamy własnych sklepów www, platform handlowych np Erli.pl,Kaulfand, Ebay, narzędziowcy pomocni przy analizie rentowności i pomysłach na jej poprawę jak również jeszcze kilku dodatkowych expertów z branzy e-commerce.Image

Przeprowadzone szkolenia

Przez niemal dekadę, dokładnie przez 10 lat, przeszkoliliśmy ponad 13 000 specjalistów w obszarze działania na Allegro. Co więcej, od dwóch lat prowadzimy szkolenia dotyczące handlu na platformach takich jak Amazon, Kaufland czy eMAG. Za nami wizyty w 249 firmach oraz 197 szkoleń online. Miałyśmy okazję wspierać firmy takie jak Eltrox, NEONAIL, Hurtel, Fighter-Shop, Muscle-Power, Karcher czy MK-Cafe w uporządkowaniu ich ofert, rozwijaniu sprzedaży i tworzeniu skutecznych kampanii promocyjnych. Niemal w każdej branży możemy wskazać firmę, z którą nawiązaliśmy współpracę.


Zauważyliśmy, że dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce stawia przed przedsiębiorcami nowe wyzwania. Wielu z nich poszukuje konkretnej, praktycznej wiedzy o działaniu na różnych platformach sprzedażowych. Chcąc sprostać tym potrzebom, stworzyliśmy kompleksowe szkolenie Olimp Marketplace. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów, którzy przez lata testowali różnorodne strategie i narzędzia, postanowiliśmy podzielić się naszą cenną wiedzą.


E-commerce to nie tylko transakcje, ale i budowanie relacji. Dlatego pragnęliśmy stworzyć miejsce wymiany doświadczeń, gdzie przedsiębiorcy mogą dzielić się swoimi osiągnięciami i wyzwaniami. Olimp Marketplace odpowiada na potrzeby dynamicznego świata sprzedaży online, dostarczając aktualnych informacji i narzędzi.


W czerwcu 2022 roku odbyła się pierwsza edycja szkolenia. Już w lipcu otrzymywaliśmy zapytania o kolejną odsłonę. Tak narodziła się druga edycja Olimp Marketplace w październiku 2022. Z ogromnym entuzjazmem zapraszamy na trzecią odsłonę, na którą wiele osób czeka z niecierpliwością.

Kup bilet

netto

(2 214 zł brutto)

*pozostały 3 ostatnie bilety

1800 zł

Bilety

29. września 2023

Warszawa, ul. Żelazna 51/53

Image Image

600 554 846

IconIcon

Masz pytania?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Polityka Prywatności Nie pokazuj więcej komunikatu