Konferencja w Twoim mieście-KUP BILET

5% teorii 95% praktyki || Otwarte Szkolenie Allegro

utworzone przez Konrad
2018-09-04

To trudne, stworzyć po raz kolejny efektywną i efektowną zapowiedz szkolenia, dlatego …. o szybką recenzję oraz polecenie poprosiłem uczestników wcześniejszych edycji. Znajdziecie je poniżej. Od siebie dodam, że szkolenie ewaluowało i zmierza bardziej w stronę warsztatów. Na pewno nie uciekniemy od tematów związanych z trafnością, Ads Allegro, minimalizowaniu kosztów. Tym razem chciałbym również z Wami przepracować działania związane z projektowaniem sprzedaży w największym piku sprzedażowym – grudzień 2018 !

Co niektórych mogę zaskoczyć, ale opracowanie poszczególnych kroków i odpowiednie przygotowanie to MUST HAVE nie tylko strategii sklepu internetowego, ale również sprzedaży za pośrednictwem Allegro.  Będzie również gość specjalny – Maciej Śnieżek, który opowie Nam jak wygląda praca social media expert i odpowie na Wasze pytania 🙂

Kilka istotnych informacji dotyczących szkolenia:
Lokalizacja: Warszawa ( żeby każdy miał blisko )
Data: 25 września ( idealnie by zaplanować działania na Allegro przez Świętami )
Cena: 870 zł netto ( koszt porównywalny z 19 ofertami promowanymi na Allegro w ciągu miesiąca )
Zapisy: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/allegro-ebay-amazon/ 
Liczba miejsc: Pozostało 8

Rekomendacje:

 

„Uwielbiam takie szkolenia, po których zasiadam przed komputerem i działam: zmieniam, wdrażam, a potem optymalizuje. Ogromna dawka praktycznej wiedzy, przedstawiona w bardzo rzetelny sposób. Otwarta dyskusja, omówienie konkretnych przykładów, ciekawi goście. W 100% polecam!”

Milena Tarka abriga.com

Gorąco polecam szkolenie z Pawłem. Ogrom wiedzy i nowych pomysłów nie tylko dla początkujących, ale także osób, które prowadzą dużą sprzedaż na Allegro od wielu lat. Szkolenie dało mi świeże spojrzenie na możliwości rozwoju i zwiększenie sprzedaży. Pomimo posiadania już topowego miejsca wśród sprzedawców w mojej kategorii na Allegro, wciąż widzę jak dużo jest do zrobienia i… zarobienia 😉

Aleksandra Sitnicka zeskory.com 

Z Pawłem miałem okazję współpracować już kilkukrotnie. Tematyka, którą głównie się zajmuje, jak się okazuje po rozmowie z nim lub po uczestnictwie w szkoleniu – jest niewyobrażalnie obszerna! Wcześniej pracowaliśmy przy kilku kontach Allegro, aż w końcu miałem okazję wziąć udział w jego szkoleniu. Szczerze, byłem sceptycznie nastawiony. Sądziłem, ze nie zdobędę już więcej wiedzy w tym temacie. Jak się okazało, ze szkolenia wróciłem z obszernymi notatkami sięgającymi rzędu kilkuset podpunktów ze świeżymi pomysłami, rozwiązaniami, technikami oraz kwestiami, na które warto zwrócić uwagę przy Allegro.

Oskar Romańczyk New Aste

Szkolenie od praktyka dla praktyków. Duża dawka wiedzy, inspiracji i pomysłów a wszystko poparte niezliczoną ilością przykładów „z życia wziętych”. Wiele ciekawych pomysłów optymalizacji, nie tylko sprzedaży ale również codziennej pracy. Polecam szczególnie dla średniozaawansowanych sprzedawców ale bardziej doświadczeni wyjadacze także nie wyjdą ze szkolenia rozczarowani !

Marcin Gawryluk cyfra.eu

 

Szkolenie Allegro

 

Przeczytaj również

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro dzięki reklamom ADS Allegro? [Case study]

50 narzędzi dla Sprzedawców na Allegro

Jak postępować, gdy klient zwraca towar po upływie terminu?

Jak ustalić cenę produktu na Allegro?

0 komentarzy

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount