Poznaj Nas i nasz zespół

Jesteśmy specjalistami, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy

Jesteśmy agencją marketplace, która przeprowadza audyty, jak Sherlock Holmes rozwiązuje zagadki!

Fullservice kont, strategie niczym z filmów wojennych, kampanie ADS z efektami jak ze science-fiction oraz edukacja sprzedawców tak przystępna, jak bajki dla dzieci. Z nami Twoja sprzedaż będzie rosnąć jak żartobliwy ciąg komentarzy pod memem!

Wyobraź sobie agencję marketplace, gdzie wszyscy są tak zaangażowani w sukces Twojego biznesu, jak w przesyłanie sobie śmiesznych obrazków!

Oferujemy fullservice kont, audyty dokładniejsze niż przeszukiwanie lodówki po imprezie, kampanie ADS z takim zasięgiem, jak rolki z kotami na Instagramie, i edukację sprzedawców, która sprawi, że e-commerce stanie się dla Ciebie tak proste, jak poruszanie się w memach.

Zadzwoń do nas i ustalmy jak możemy sobie pomóc.

Nasz team

Paweł Mielczarek

CEO ( główny budowniczy)
Email: pawel@vsprint.pl

Główne wyzwanie to łączenie „kropek”, ludzi i Partnerów aby wykorzystać potencjał drzemiący w zespole i czasach w których żyjemy. Fanatyk klubu piłkarskiego RKS Radomsko. Często można mnie spotkać na leśnych ścieżkach biegowych

Michał Banasiak

Allegro Ninja
Email: michal@vsprint.pl

Budowanie strategii sprzedaży, szkolenia stacjonarne czy indywidualne konsultacje to moja codzienność. Kieruję się zasadą brak wyników = brak faktury, co daję mi niezwykłą satysfakcję z osiąganych na co dzień rezultatów i motywuję do dalszych działań. Fan stoicyzmu i muzyki disco polo.

Przemysław Kalinowski

Maestro Marketplace
Email: przemek@vsprint.pl

Ułatwiam polskim firmom sprzedaż za granicą na portalach marketplace. Pomagam wystartować od 0, ale także wyskalować sprzedaż na Amazonie, Kauflandzie i Ebayu. Pomimo, że pracuje w ecommerce jestem z wykszatałcenia inżynierem 🙂

Bartek Nowosad

Kierownik Taboru ds. eMAG.ro
Email: bartek@vsprint.pl

Pomagam w rozpoczęciu i zwiększaniu sprzedaży na eMAG. Jestem też współwłaścicielem firmy sprzedającej elektronikę na Allegro, eMAG i w sklepie internetowym. Lubię cytować polskie filmy i kreskówki oraz grać w Heroes.

Dominika Janus

Artysta sprzedaży i marketingu
Email: dominika@vsprint.pl

Jestem odpowiedzialna w vSprint za planowanie i realizację projektów oraz komunikację z klientami poprzez różne media społecznościowe. Poza pracą, uwielbiam żelki, codziennie zaczynam od jogi i kocham zwierzęta, posiadam 2 psy i 3 koty. Każdy dzień zaczynam od jogi.

Kamil Sirek

Inżynier Ads Allegro, Opiekun Empik
Email: kamil@vsprint.pl

Jestem specjalistą ds. marketingu, tworzę kampanie na Allegro i wprowadzam partnerów na Empik Marketplace. Rozwijam platformę, pozyskując nowych partnerów i analizując dane, aby zwiększyć sprzedaż. Lubię podróżować i jestem inżynierem budownictwa, który zajmuje się marketingiem 🙂

Marcel

Doktor opisów Allegro
Email: marcel@vsprint.pl

Jestem odpowiedzialny za obsługę kont partnerów w programie Fullservice. W moim zakresie obowiązków jest wystawianie ofert, obsługa graficzna oraz pomoc w usuwaniu negatywnych komentarzy. W wolnym czasie interesuję się piłką nożną i marzę o zwiedzeniu USA, a szczególnie o uczestnictwie w Mundialu 2026 i kibicowaniu reprezentacji Polski z trybun.

Paweł Biskup

Specjalista ds. Allegro
Email: pawelbiskup@vsprint.pl

Obserwuje Allegro, staram się codziennie patrzeć świeżym okiem na sprzedaż na tej platformie. A potem prowadzam usprawnienia na konta partnerów. Lubie motocykle a moim ulubionym owocem jest Arbuz.

Kacper Trzciński

Specjalista Allegro ADS
Email: kacper@vsprint.pl

W vSprint zajmuję się czarowaniem. ADS to nie tylko moja praca to styl życia 😀 Sponsorowane to dla mnie codzienność, tworzenie graficznych traktuje jako weekend, w obydwu płaszczyznach czuje się jak ryba w wodzie.

Joanna Potoczny

Twórcza głowa i kreatywne ręce od Allegro
Email: joaanapawlik@vsprint.pl

Dzięki doświadczeniu w obsłudze klientów na Allegro, rozpoznaję ich potrzeby i wykorzystuję to w opracowywaniu wskazówek dla partnerów i przeprowadzaniu audytów. Z Dominiką prowadzimy firmowe konto na Instagramie. Tworzę rękodzieło, łącząc makramę z florystyką. Lubię tatuaże i mam ich 12.

Daniel Opach

Specjalista reklam PPC
Email: danielopach@vsprint.pl

W vSprint prowadzę kampanie Allegro ADS i tworzę szkolenia na TikToku dla nowych sprzedawców. Interesuję się e-commerce i technikami sprzedaży online. W czasie wolnym lubię czytać, jeździć na rowerze i oglądać seriale.

Daria Segieta

Twórca ofert
Email: daria.segieta@vsprint.pl

W vSprint zajmuję się tworzeniem ofert i dbam o to, aby oferty partnerów znajdowały się jak najwyżej na listingu. Aktywnie prowadzę również naszego TikToka. Poza pracą, zajmuję się modelingiem i lubię czytać książki kryminalne w wolnych chwilach.

Daria Wójtowicz

Wymiatacz aukcji
Email: daria.wojtowicz@vsprint.pl

W Vsprint zarządzam i rozwijam konta na Allegro, pomagam także na Erli, Ceneo i Olx. Tworzę unikalne grafiki zwiększające sprzedaż. Dbam o potrzeby klienta i staram się budować długotrwałe relacje z partnerami. W wolnym czasie fotografuję, kocham podróże i kulturę dalekiego wschodu, zwłaszcza Chin.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Kaufland

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Kaufland ADS

Kaufland Full Service

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon