Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Poznaj Nas i nasz zespół

Jesteśmy specjalistami, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy

Jesteśmy agencją marketplace, która przeprowadza audyty, podobnie jak Sherlock Holmes rozwiązuje zagadki!

Fullservice kont, strategie niczym z filmów wojennych, kampanie ADS z efektami jak ze science-fiction oraz edukacja sprzedawców tak przystępna, jak bajki dla dzieci. Z nami Twoja sprzedaż będzie rosnąć jak żartobliwy ciąg komentarzy pod memem!

Wyobraź sobie agencję marketplace, gdzie wszyscy są tak zaangażowani w sukces Twojego biznesu, jak w przesyłanie sobie śmiesznych obrazków!

Oferujemy fullservice kont oraz audyty dokładniejsze niż przeszukiwanie lodówki po imprezie, kampanie ADS z takim zasięgiem, jak rolki z kotami na Instagramie oraz edukację sprzedawców, która sprawi, że e-commerce stanie się dla Ciebie tak proste, jak poruszanie się w świecie memów.

Zadzwoń do nas i ustalmy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Nasz team

Paweł Mielczarek

CEO (główny budowniczy)
Email: pawel@vsprint.pl

Główne wyzwanie to łączenie „kropek”, ludzi i Partnerów, aby wykorzystać potencjał drzemiący w zespole i czasach, w których żyjemy.
Fanatyk klubu piłkarskiego RKS Radomsko. Często można mnie spotkać na leśnych ścieżkach biegowych.

Michał Banasiak

Allegro Ninja
Email: michal@vsprint.pl

Budowanie strategii sprzedaży, prowadzanie szkoleń stacjonarnych czy konsultacje indywidualne to moja codzienność. Kieruję się zasadą: brak wyników = brak faktury, co daję mi niezwykłą satysfakcję z osiąganych na co dzień rezultatów i motywuję do dalszych działań. Fan stoicyzmu i muzyki disco polo.

Przemysław Kalinowski

Maestro Marketplace
Email: przemek@vsprint.pl

Ułatwiam polskim firmom sprzedaż za granicą na portalach marketplace. Pomagam wystartować od zera, ale także wyskalować sprzedaż na Amazonie, Kauflandzie i Ebayu. Pomimo, że pracuje w ecommerce jestem z wykszatałcenia inżynierem 🙂

Bartek Nowosad

Kierownik Taboru ds. eMAG.ro
Email: bartek@vsprint.pl

Pomagam w rozpoczęciu i zwiększaniu sprzedaży na eMAG. Jestem też współwłaścicielem firmy sprzedającej elektronikę na Allegro, eMAG i w sklepie internetowym. Lubię cytować polskie filmy i kreskówki oraz grać w Heroes.

Dominika Janus

Artysta sprzedaży i marketingu
Email: dominika@vsprint.pl

Jestem odpowiedzialna w vSprint za planowanie i realizację projektów oraz komunikację z klientami poprzez różne media społecznościowe. Poza pracą, uwielbiam żelki i kocham zwierzęta, posiadam 2 psy i 3 koty. Każdy dzień zaczynam od jogi.

Kamil Sirek

Inżynier Ads Allegro, Opiekun Empik
Email: kamil@vsprint.pl

Jestem specjalistą ds. marketingu. Tworzę kampanie na Allegro i wprowadzam partnerów na Empik Marketplace. Rozwijam platformę, pozyskując nowych partnerów i analizując dane, aby zwiększyć sprzedaż. Lubię podróżować i jestem inżynierem budownictwa, który zajmuje się marketingiem 🙂

Paweł Biskup

Specjalista ds. Allegro
Email: pawelbiskup@vsprint.pl

Obserwuje Allegro, staram się codziennie patrzeć świeżym okiem na sprzedaż na tej platformie. A potem prowadzam usprawnienia na konta partnerów. Lubie motocykle a moim ulubionym owocem jest Arbuz.

Daria Wójtowicz

Wymiatacz aukcji
Email: daria.wojtowicz@vsprint.pl

W vSprint zarządzam i rozwijam konta na Allegro, pomagam także na Erli, Ceneo i Olx. Tworzę unikalne grafiki zwiększające sprzedaż. Dbam o potrzeby klienta i staram się budować długotrwałe relacje z partnerami. W wolnym czasie fotografuję, kocham podróże i kulturę dalekiego wschodu, zwłaszcza Chin.

Kacper Trzciński

Specjalista Allegro ADS
Email: kacper@vsprint.pl

W vSprint zajmuję się czarowaniem. ADS to nie tylko moja praca to styl życia 😀 Sponsorowane to dla mnie codzienność, tworzenie graficznych traktuje jako weekend, w obydwu płaszczyznach czuje się jak ryba w wodzie.

Paweł Wesołek

Ekspert Allegro Ads
Email: pawelwesolek@vsprint.pl

Zajmuję się optymalizacją i maksymalizowaniem działań w ramach Allegro Ads. W skrócie zmniejszam koszty i zwiększam sprzedaż naszych Partnerów. Jeszcze bardziej w skrócie, przynoszę uśmiechy na twarzach naszych Partnerów. Dodatkowo wspieram zespół Allegro Ads swoją wiedzą i doświadczeniem. Mam w mieszkaniu 4 jaszczurki, 4 żaby, pająka i królika. Mam kolekcję ponad 40 różnych roślin w mieszkaniu.

Joanna Potoczny

Twórcza głowa i kreatywne ręce od Allegro
Email: joanna.potoczny@vsprint.pl

Dzięki mojemu doświadczeniu w obsłudze klientów na Allegro, potrafię rozpoznać ich potrzeby i wykorzystać to w opracowywaniu wskazówek zwiększających sprzedaż dla partnerów oraz w przeprowadzaniu audytów. Tworzę rękodzieło, łącząc makramę z florystyką. Lubię tatuaże i mam ich 12.

Daniel Opach

Specjalista reklam PPC
Email: danielopach@vsprint.pl

W vSprint prowadzę kampanie Allegro ADS i tworzę szkolenia na TikToku dla nowych sprzedawców. Interesuję się e-commerce i technikami sprzedaży online. W czasie wolnym lubię czytać, jeździć na rowerze i oglądać seriale.

Jakub Szarek

Specjalista ds. Allegro
Email: jakub.szarek@vsprint.pl

W e-commerce działam już od 2013 roku i od tamtego czasu ciągle się rozwijam. W vSprincie działam w wielu obszarach, ale czuję się świetnie we współpracy z profesjonalistami, jakimi jest nasza społeczność, dlatego stawiam na rozwój w dziale edukacji. W międzyczasie studiuję psychologię w biznesie i poskramiam śnieżnobiałego kota Janusza.

Mateusz Olszewski

Sales Menager Allegro Ads
Email: mateusz.olszewski@vsprint.pl

W vSprint zajmuję się Allegro Ads. Optymalizacja reklam i równoczesne zwiększenie obrotu to moja codzienność. Kieruje się doświadczeniem, ponieważ ono jest najlepszym doradcą. Uwielbiam podróże i jedzenie, odkrywać nowe miejsca i to co mi nie znane. Na sportowo i leniwie, trzeba zachowywać balans 🙂

Adrian Pawlak

Architekt Wdrożeń Projektów
Email: adrian@vsprint.pl

Lubię analizować i próbować nieszablonowe rozwiązania. Tworzę schematy, by móc je później łamać, a analiza i test, to moje dwie fundamentalne wartości. W dni powszednie można spotkać mnie jak z dumą angażuję się w rozwój vSprint, natomiast w weekend zabieram plecak i lecę… na uczelnię, gdzie zgłębiam tajniki wiedzy ekonomicznej. Fascynuje mnie biżuteria. Udany wieczór to ten z dobrym serialem lub filmem, o którym chciałbym zapomnieć, by móc obejrzeć go jeszcze raz.Zjem prawie wszystko, co zawiera makaron 🙂

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount