Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Reklama na stronie głównej Allegro

utworzone przez Konrad
2022-01-23

Nigdy wcześniej pojawienie się na głównej stronie Allegro nie było tak łatwe i jednocześnie tak tanie. Do odważnych świat należy i być może to odpowiedni czas by spróbować nowych możliwości promowania swojej oferty? Sprawdź jakie możliwości daje reklama na stronie głównej i ile to kosztuje.

Ile kosztuje reklama na stronie głównej Allegro?

Pierwsze miejsce (a jest ich 5) to koszt od 100 tys  do ponad 300 tys zł. Oczywiście to są ceny katalogowe i zawsze warto spytać o rabat :). Pytanie, które pojawia się przy takiej wycenie brzmi jakich efektów sprzedażowych można się spodziewać? Na tak zadane pytanie dość trudno odpowiedzieć precyzyjnie – przecież to oferta sprzedaje, a reklama tylko przyciąga (dobra reklama). Z jednej strony można liczyć na około 4 mln PV (odsłon) ale to nie znaczy, że taką uzyskamy klikalność. W tym miejscu zawsze polecam małe doświadczenie – byłeś dziś na głównej stronie allegro.pl? I co było na pierwszym banerze? Jeśli odpowiedziałeś nie wiem to witaj w gronie osób, które spotkała „ślepota banerowa”. Zwykle na stronę główną wchodzimy po to by skorzystać z wyszukiwarki lub się zalogować. I pewnie dlatego, Allegro zmieniło możliwość rozliczenia reklam na ich głównej witrynie.

Strona Główna Allegro

Reklama na stronie głównej Allegro

Reklama na stronie głównej Allegro za grosze

Pod koniec 2021 roku Allegro postanowiło uwolnić miejsce reklamowe na stronie głównej (tzw showcase) i dać możliwość emisji reklam nawet najmniejszym sprzedawcą. Już od 9 zł brutto za tysiąc wyświetleń możemy pokazać się na drugim lub trzecim banerze Allegro.pl. Sposób rozliczania jest uczciwy – użytkownik musi zobaczyć naszą reklamę, dopiero wtedy naliczana na opłata. Moje osobiste podejście od lat się nie zmieniło – korzystam ze wszystkich nowości na Allegro, wierząc (i obserwując), że dają przewagę konkurencyjną. Dzięki temu formatowi zwiększyłem sprzedaż, trafiając do potencjalnych klientów zanim zdołali wpisali frazę kluczową w wyszukiwarkę. Poniżej przykład reklamy oraz wyniki, które w bardzo nisko marżowych  i konkurencyjnych branżach udało się uzyskać.

ads allegro strona główna

 

wyniki reklamy na stronie głównej Allegro

reklama aukcji na stronie głównej allegro showcase

Wypróbuj reklamę na stronie głównej Allegro

Chcesz spróbować z tej formy reklamy? Mam dla Ciebie propozycję. Oferta jest ważna do 10 marca 2022 roku, a zasady są proste. Zainwestuj 300 zł w reklamę na stronie głównej Allegro, a My dołożymy drugie 300 zł netto. Stworzenie i nadzorowanie reklam 0 zł! Jeśli jesteś zainteresowany pisz na pawel@vsprint.pl

ShowCase Allegro ADS

Przeczytaj również

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro dzięki reklamom ADS Allegro? [Case study]

50 narzędzi dla Sprzedawców na Allegro

Jak postępować, gdy klient zwraca towar po upływie terminu?

Jak ustalić cenę produktu na Allegro?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount