Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Amazon ADS

Pokaż swoje oferty na wysokich pozycjach dzięki Amazon ADS

Rynek niemiecki jest jednym z najsilniejszych i najbardziej ustabilizowanych rynków w Europie. Najpopularniejsza platforma sprzedażowa w Niemczech to Amazon.

W 2022 r. Niemcy wydali 111 mld EUR na zakupy w internecie, ponad 84 % Niemców dokonuje zakupów w internecie. Dane statystyczne pokazują, że zdecydowanie warto sprzedawać w niemieckich marketplace’ach.

Rozwijając swoją sprzedaż na innych marketplace’ach musisz pamiętać o różnicach kulturowych w innych krajach. Niemcy najbardziej cenią sobie zaufanie i produkty wysokojakościowe a także bezpieczeństwo zakupów. Rokrocznie rośnie liczba użytkowników online w tym kraju. Amazon to największy na świecie marketplace, który cieszy się ogromnym zaufaniem wśród kupujących. Dodatkowym atutem Amazona jest to, że na jednej platformie możemy sprzedawać w całej Europie i USA Tworzenie i optymalizację kampanii Amazon ADS. Dobierzemy produkty, które warto reklamować, ustalimy z Tobą zakładany zwrot i doradzimy Ci wprowadzanie zmian w ofertach tak, aby klient widząc Twoją ofertę kliknął Kup teraz.

Wiemy, że tworzenie kampanii Amazon ADS może być trudne. Naszą wiedzę i doświadczenie przełożymy na Twój sukces sprzedażowy. Przygotowane przez Nas strategie sprzedaży są opracowane indywidualnie dla każdego Sprzedawcy i gwarantują sukces.

Pomożemy Ci określić świadome cele, zyskasz nowych klientów a my zaopiekujemy się Twoją kampanią reklamową tak, byś mógł spokojnie zająć się rozwijaniem swojego biznesu. Amazon ADS daje szansę na zwiększenie zysków i dotarcie do nowych kupujących. Wykorzystując reklamy możemy sprawić, że Twoje oferty będą cieszyć się większym zainteresowaniem wśród kupujących, które przełoży się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

Co obejmuje oferta prowadzenia kampanii Amazon ADS?

Stworzenie efektywnej kampanii

Przez doświadczonych specjalistów.

Wybranie ofert, które warto wypromować

wybranie ofert, które warto wypromować

Cenne wskazówki

zgodne z najnowszymi trendami sprzedaży poprawiające zakupowość z ofert,

Comiesięczny raport

Podsumowujący prowadzenie kampanii wraz z indywidualnymi wskazówkami jak uatrakcyjnić oferty na Amazon

Ceny i pakiety

Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount