Opinie klientów

Zobacz kto nam zaufał Opinie naszych klientów mówią same za siebie!

MK Cafe – „Szkolenie spełniło nasze oczekiwania w 200%. Było przygotowane przez Pawła perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie.

Otrzymaliśmy precyzyjne odpowiedzi na nasze pytania, a zagadnienia byty przedstawione w sposób jasny i łatwy do zrozumienia. Duża partia materiału i cennych wskazówek przekazana została w przystępny sposób.

Ogromnym plusem było indywidualne podejście Pawła do kursantów.”

Prince Boxing – „Chłopaki z VSprint naprawdę znają się na swojej robocie, ogromne doświadczenie w sprzedaży no Allegro oraz znajomość tej platformy na wylot sprawiają że odraza widzą co trzeba poprawić w Twoich produktach, opisach, tytułach itd. W ciągu 30 minut audytu dostaniesz od nich więcej wiedzy i przydatnych wskazówek niż po 2 latach samodzielnej nauki sprzedaży. Polecam! .”

Granitan – „Z pełną odpowiedzialnością chcielibyśmy zarekomendować firmę VSPRINT, jako profesjonalnego usługodawcę w swojej dziedzinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kreatywnej obsługi oraz zaangażowania w kooperację. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Otrzymaliśmy rzetelne wsparcie przy aktualizacji i podniesieniu poziomu naszych aukcji, optymalną pomoc przy tworzeniu kampanii ADS, a także bieżące wsparcie w rozwoju działalności. Poświęcony czas i przekazana wiedza w dużej mierze wpłynęły na eskalację sprzedaży i transformację naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu Pana Pawła z łatwością zmodyfikowaliśmy dotychczasowe założenia i wprowadziliśmy w życie dużo lepsze, a przede wszystkim udoskonalone rozwiązania. Z wielkim przekonaniem rekomendujemy firmę VSPRINT, licząc na dalszą owocną współpracę przy kolejnych wspólnych projektach. ”

Alasta – „Najlepsza agencja, z którq mieliśmy do czynienia. Słowni i terminowi, kontakt z chfopakami bez zarzutów. Comiesięczny raport zawsze na czas i zawsze zgodnie z planem i zwrotem, który sobie wspólnie zaplanowaliśmy. Regularnie dostajemy wskazówki i sugestie odnośnie naszych produktów. Ciągle jesteśmy informowani o nowościach związanych z naszymi kampaniami i zmianami w allegro. Widać, że trzymają rękę na pulsie. Szczerze polecamy!”

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Kaufland

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Kaufland ADS

Kaufland Full Service

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Wspólne Żniwa IV - warsztaty online o sprzedaży na Allegro. Sprawdź agendę i kup bilet