Konferencja Cross-Border by Olimp - ODBIERZ DOSTĘP

Opinie klientów

Zobacz kto nam zaufał Opinie naszych klientów mówią same za siebie!

MK Cafe – „Szkolenie spełniło nasze oczekiwania w 200%. Było przygotowane przez Pawła perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie.

Otrzymaliśmy precyzyjne odpowiedzi na nasze pytania, a zagadnienia byty przedstawione w sposób jasny i łatwy do zrozumienia. Duża partia materiału i cennych wskazówek przekazana została w przystępny sposób.

Ogromnym plusem było indywidualne podejście Pawła do kursantów.”

Prince Boxing – „Chłopaki z VSprint naprawdę znają się na swojej robocie, ogromne doświadczenie w sprzedaży no Allegro oraz znajomość tej platformy na wylot sprawiają że odraza widzą co trzeba poprawić w Twoich produktach, opisach, tytułach itd.
W ciągu 30 minut audytu dostaniesz od nich więcej wiedzy i przydatnych wskazówek niż po 2 latach samodzielnej nauki sprzedaży.
Polecam! .”

Granitan – „Z pełną odpowiedzialnością chcielibyśmy zarekomendować firmę VSPRINT, jako profesjonalnego usługodawcę w swojej dziedzinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kreatywnej obsługi oraz zaangażowania w kooperację.

Nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Otrzymaliśmy rzetelne wsparcie przy aktualizacji i podniesieniu poziomu naszych aukcji, optymalną pomoc przy tworzeniu kampanii ADS, a także bieżące wsparcie w rozwoju działalności. Poświęcony czas i przekazana wiedza w dużej mierze wpłynęły na eskalację sprzedaży i transformację naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu Pana Pawła z łatwością zmodyfikowaliśmy dotychczasowe założenia i wprowadziliśmy w życie dużo lepsze, a przede wszystkim udoskonalone rozwiązania.

Z wielkim przekonaniem rekomendujemy firmę VSPRINT, licząc na dalszą owocną współpracę przy kolejnych wspólnych projektach. ”

 Pan Łacznik – Z wielką przyjemnością wystawiamy referencję dla firmy Vsprint, prowadzonej przez Pawła Mielczarka, która wywarła znaczący wpływ na rozwój naszych działań sprzedażowych na platformie Allegro.

Podczas współpracy, Paweł Mielczarek wykazał się nie tylko głęboką wiedzą ekspercką, ale i umiejętnością jej praktycznego zastosowania. Jego wszechstronne podejście do tematu sprzedaży online, obejmujące zarówno audyt naszej oferty, jak i szkolenia z zakresu efektywnego prowadzenia kampanii Allegro ADS, okazało się dla nas nieocenione.

Dzięki prezentowanym przez Pawła metodą, udało nam się zidentyfikować kluczowe obszary wymagające optymalizacji. Stały się one podstawą do wprowadzenia skutecznych zmian, które znacząco przyczyniły się do zwiększenia efektywności naszej sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że dzięki wdrożeniu zalecanych przez Pawła rozwiązań, nasz biznes ma realne szanse na dalsze skalowanie.

Cenimy sobie profesjonalizm, indywidualne podejście oraz szczegółową wiedzę, jaką Paweł Mielczarek wnosił do naszej współpracy. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Vsprint każdemu, kto chce znacząco poprawić swoje wyniki sprzedażowe na platformie Allegro.

Alasta – „Najlepsza agencja, z którq mieliśmy do czynienia. Słowni i terminowi, kontakt z chfopakami bez zarzutów. Comiesięczny raport zawsze na czas i zawsze zgodnie z planem i zwrotem, który sobie wspólnie zaplanowaliśmy.
Regularnie dostajemy wskazówki i sugestie odnośnie naszych produktów. Ciągle jesteśmy informowani o nowościach związanych z naszymi kampaniami i zmianami w allegro.
Widać, że trzymają rękę na pulsie. Szczerze polecamy!”

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount