Konferencja w Twoim mieście-KUP BILET

EmpikPlace – Oficjalny Partner vSprint

utworzone przez Joanna Potoczny - Blog
2024-03-22

Czym jest EmpikPlace?

To platforma marketplace Empiku, która stanowi integralną część sklepu Empik.com. Empik już 7 lat temu otworzył swój e-commerce dla Sprzedawców zewnętrznych, którzy mogą korzystać z siły marki i dotrzeć z ofertą do ponad 9 mln klientów miesięcznie.

Model współpracy wyróżnia się transparentnością i opiera się na atrakcyjnych, stabilnych stawkach prowizyjnych. Dla wygody Sprzedawców EmpikPlace oferuje integracje z wszystkimi czołowymi platformami, a wsparcie techniczne i komercyjne sprawia, że korzystanie z EmpikPlace staje się niezwykle proste i satysfakcjonujące.

Czy warto?

Wyróżnikiem Empiku na tle konkurencyjnych platform jest marketplace jako element unikatowego na rynku, omnikanałowego ekosystemu, na który składa się Empik.com, aplikacja Empik i ponad 350 salonów stacjonarnych w całej Polsce. To także wieloletnia tradycja i doświadczenie – Empik.com był jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, a sama marka Empik świętowała niedawno 75-lecie istnienia.

Wszystko to sprawia, że Empik jest zaufanym partnerem biznesowym, a dołączający Sprzedawcy mogą czerpać z rozpoznawalności marki i różnorodnych kanałów dotarcia do klienta.

Empik Premium

Empik Premium to program subskrypcyjny stworzony z myślą o klientach. Użytkownicy usługi mogą korzystać z darmowych dostaw (kurier, punkt odbioru, salon Empik) oraz zniżek na zakupy i czasowych benefitów, dostępu do audiobooków i e-booków w aplikacji Empik Go, a także rabatów na usługi partnerów zewnętrznych.

Sprzedawcy, których oferta objęta jest programem Empik Premium zwiększają atrakcyjność swojej oferty i zyskują dostęp do najbardziej lojalnej grupy klientów Empiku.


TOP 5 w Polsce

Empik.com ma ugruntowaną pozycję w czołówce najsilniejszych marek w Polsce, plasując się w TOP 5 platform e-commerce. Aplikacja Empik z oceną 4,9/5 jest jedną z najlepiej ocenianych aplikacji zakupowych w kraju.


Podsumowanie

W naszej ocenie, EmpikPlace to niezwykle korzystny marketplace, który zasługuje na szczególną uwagę. Z kilku istotnych powodów uważamy, że jest to doskonałe miejsce do rozwoju biznesu. Przede wszystkim, niskie prowizje i brak dodatkowych kosztów stanowią istotny atut, dzięki czemu sprzedaż na EmpikPlace po prostu się opłaca.

Dodatkowym atutem jest możliwość darmowego promowania produktów na platformach takich jak Facebook i Google. To istotne narzędzie, które umożliwia skuteczne dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów bez dodatkowych kosztów reklamowych. Brak opłat za wyróżnienia to kolejny element, który sprawia, że koszty dla sprzedawców są znacznie niższe niż w przypadku niektórych innych platform.

Szczególnie polecamy EmpikPlace sprzedawcom oferującym produkty z popularnych kategorii dostępnych na Empik.com. Wśród nich wyróżniają się m.in.: zabawki, artykuły do domu i ogrodu, kosmetyki, elektronika czy artykuły dla dzieci i mam.

Dzięki bogatemu asortymentowi, lojalnym klientom i różnorodnym możliwościom wyróżnienia swojej oferty, Sprzedawcy dołączający do EmpikPlace mogą realnie rozwinąć swój biznes z Empikiem.


vSprint oficjalnym partnerem EmpikPlace, benefity:

Jako oficjalni partnerzy EmpikPlace przy współpracy z nami otrzymasz:
· dwa miesiące bez kosztów prowizji za sprzedaż,
· dodatkowe 200zł na Empik Ads dla nowych użytkowników,
· dedykowanego opiekun wdrożeniowy,
· informacje o nowościach,
· gwarancje najwyższej jakości.


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje na temat naszej usługi EmpikPlace.

Przeczytaj również

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro dzięki reklamom ADS Allegro? [Case study]

50 narzędzi dla Sprzedawców na Allegro

Jak postępować, gdy klient zwraca towar po upływie terminu?

Jak ustalić cenę produktu na Allegro?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount