Konferencja Cross-Border by Olimp - ODBIERZ DOSTĘP

Specjalista ds. obsługi marketplace.

7 Infinity Sp. z o. o.  Polska Praca zdalna

vSprint to stabilna agencja marketplace, pomagająca polskim sprzedawcom e-commerce rozszerzyć swoją działalność na marketplace. Kolejny raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Championa Allegro co jeszcze bardziej motywuje nas do rozwoju i pracy. Obecnie wraz z drugą spółką OlimpMarketplace obsługujemy platformy takie jak: Allegro, eMAG, Amazon, Kaufland, CDiscount, Pigu, Skroutz. Nieustannie rozwijamy się na kolejne marketplace. Nasz niesamowity zespół liczy ponad 70 osób i cały czas się rozrasta!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. marketplace Erli, Olx, wszystko.pl i inne.

    Opis stanowiska

    • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na którymś z marketplace: Erli,Olx, morele.net,
    • posiadasz doświadczenie w e-commerce i świat internetu nie jest Ci obcy,
    • znasz platformę Baselinker oraz jej funkcjonalności,
    • jesteś otwarty na zatrudnienie w ramach umowy B2B,
    • swobodnie komunikujesz się z klientami,
    • jesteś gotowy/gotowa ulepszać procesy i środowisko w którym pracujesz,
    • znasz zasady sprzedaży na platformach marketplace,
    • lubisz pracę w zespole,
    • chętnie dzielisz się wiedzą i uczysz się od innych,
    • cechuje Cię dobra energia i chęć poznawania nowych rzeczy.

    Twoje Obowiązki:

    • opieka nad kontami naszych partnerów,
    • rozwijane kont według procedur, ale też Twojej własnej wizji,
    • poprawianie ofert produktowych,
    • działania marketingowe, strefy promocji zgodnych z danym marketplace,
    • kontakt z Partnerem,
    • tworzenie zestawów i wariantów produktów,
    • kontakt z obsługą marketplace,
    • ustalanie celów partnera i dążenie do ich realizacji,
    • aktywny udział w rozwoju działu polskich marketplaców.

      Dodatkowy opis stanowiska

      Z naszej strony zapewniamy:

      • pracę w pełni zdalną,
      • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
      • premia w zależności od uzyskiwanych wyników,
      • dostęp do wielu szkoleń wewnętrznych i wiedzy,
      • udział w imprezach integracyjnych,
      • możliwość rozwoju,
      • otwarty zespół, dzielący się wiedzą.

      Wyślij swoje CV na adres mailowy kontakt@vsprint.pl

      Allegro

      Allegro ADS

      Allegro Full Service

      Audyt konta

      Strategia z Audytem konta

      Szkolenie Allegro w Twojej firmie

      Pakiet wsparcia dla Sprzedających

      Flexi service

      eMag

      eMAG ADS

      eMag Full Service

      Szkolenie online eMAG

      Szkolenie stacjonarne eMAG

      Amazon

      Szkolenie Kurs Online

      Amazon ADS

      Amazon Full Service

      Szkolenie stacjonarne Amazon

      Kaufland

      PIGU

      cDiscount