Zwiększ Swoje Zyski na Allegro - SPRAWDŹ

Szkolenie, kurs online eMAG

Osiągnij sukces w sprzedaży swoich produktów na eMAG

Szkolenie online, które odbywa się poprzez platformę Skype. Jesteśmy jedną z niewielu agencji przeprowadzających szkolenia z obsługi platformy eMAG – nawet dla naszej konkurencji. Wyznaczamy standardy w obsłudze eMAG.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez specjalistę z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy Ci poznać platformę eMAG oraz nauczymy Cię skutecznie korzystać z jej funkcjonalności w celu osiągnięcia biznesowych celów. To szkolenie to ogromna dawka sprawdzonej wiedzy popartej doświadczeniem w sprzedaży na eMAG i innych platformach handlowych. Jest to inwestycja dla każdego, kto sprzedaje lub chce zacząć sprzedawać na eMAG.

Zaproponujemy Ci termin szkolenia. Zakres szkolenia dobierany jest zawsze biorąc pod uwagę aktualną sytuację sprzedawcy. Jeśli posiadasz już konto na eMAG to w cenie szkolenia wykonamy dla Ciebie audyt.

Agenda szkolenia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb partnera, a zakres tematów obejmuje m.in. optymalizację aukcji, efektywne wykorzystanie narzędzi eMAG oraz strategie marketingowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie naszych klientów, więc istnieje możliwość odpowiedniego dostosowania programu do potrzeb.

Oferta dotyczy szkolenia online z zakresu obsługi platformy handlowej eMAG.

Ceny i pakiety

Dowiedz się więcej

Podaj swoje dane, z chęcią przekażemy Ci więcej informacji na temat Naszej usługi.

Allegro

Allegro ADS

Allegro Full Service

Audyt konta

Strategia z Audytem konta

Szkolenie Allegro w Twojej firmie

Pakiet wsparcia dla Sprzedających

Flexi service

eMag

eMAG ADS

eMag Full Service

Strategia z Audytem konta

Szkolenie online eMAG

Szkolenie stacjonarne eMAG

Amazon

Szkolenie Kurs Online

Strategia z Audytem konta

Amazon ADS

Amazon Full Service

Szkolenie stacjonarne Amazon

Kaufland

PIGU

cDiscount