Trafność Allegro

Na sam początek sprawdź narzędzie które pozwala zweryfikować pozycję w trafności i pomaga uzyskać lepsze efekty w jakości mojej sprzedaży, która wpływa na trafność.

Sprawdź Niezbędnik Sprzedawcy https://niezbedniksprzedawcy.pl/

 

Szykuje się Nam ciekawe szkolenie, które w całości zostanie poświęcone tematowi Trafności na Allegro.

Aby dobrze przedstawić Wam całokształt tematu zaprosiłem wyjątkowego gościa Darię Bogusz. Daria w swojej pracy zajmuje się wyszukiwarką Allegro, dopasowaniem najlepszych wyników pod szukaną frazę i … Trafnością. Krótka Biografia gościa specjalnego

Doświadczona product manager pracująca w Allegro od 2001 roku. Na codzień pracuje nad rozwojem wyszukiwarki allegro.pl, dba o to aby wybór najlepszej oferty odbywał się szybko, sprawnie i prowadził do bezpiecznego zakupu. Wcześniej zajmowała się m.in. stroną oferty i rekomendacjami. Prywatnie miłośniczka filmów dokumentalnych, podróży i dobrego jedzenia.

Dodatkowo przedstawimy Raport z badania na trafnością jednego z ekspertów od wyciągania danych z Allegro, twórcy TradeWatch: Mateusza Maksymiuka.

Kolejny element to przedstawienie Wam autorskich wniosków, wypracowanych przez ostatnie dwa lata przy współpracy z ponad 100 partnerami.


Poznaj jak działa trafność i zapisz się na godzinną konsultację. Więcej szczegółów znajdziesz w sekcji współpraca Allegro .

W skrócie, mógłbym napisać sprzedażowymi hasłami o szkoleniu:

  • dowiesz się jak działa trafność
  • poznasz największe mity dotyczące trafności
  • przekonasz się jak jedną małą zmianą wpłyniesz na swoją pozycję w trafności

Całą Agendę szkolenia znajdzie pod adresem ( w drugiej sekcji wpisu dotyczącej Allegro ) https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/allegro-ebay-amazon/