Trafność Allegro – największy temat tabu na platformie transakcyjnej .

Co łączy ze sobą: Święty Graal, El Dorado, kasa z komunii i wysoka pozycja aukcji na listingu w Trafności Allegro ?

Nikt nie wie gdzie się podziały ;)))))

[quads id=”1″]

Temat przewodni szkolenia

Teraz już całkiem serio. Algorytm trafności Allegro to twór, który dynamicznie się zmienia w zależności od wielu czynników. Każdy czynnik ma swoją przypisaną wagę, która żeby było ciekawie również się zmienia. Mogę jedynie przypuszczać, że obecnie największe znaczenie ma oferowanie na koncie firma usługi Smart Allegro (analogicznie jak Allegro zmieniało miniaturki na białe wtedy czynnikiem nr 1 było dostosowanie swoich mini do nowych wytycznych, podobnie było ze zmianą opisu oferty itp) .  Trafność Allegro element przysparzający Nam Sprzedawcą nie lada zagwozdkę. Każdy z Nas chciałbym poznać co wpływa na wysoką pozycję, szczególnie że sortowanie po trafności jest opcją domyślną.  Wsłuchując się z Wasze oczekiwania postanowiłem na najbliższe szkolenie otwarte zaprosić osobę, która o wyszukiwarce Allegro i projekcie Trafność Allegro wie najwięcej.

[wpforms id=”1425″ title=”true” description=”true”]

Allegro jako największa wyszukiwarka produktowa

Daria Bogusz w swojej pracy zajmuje się wyszukiwarką Allegro, dopasowaniem najlepszych wyników pod szukaną frazę i … Trafnością. Krótka Biografia gościa specjalnego

Doświadczona product manager pracująca w Allegro od 2001 roku. Na codzień pracuje nad rozwojem wyszukiwarki allegro.pl, dba o to aby wybór najlepszej oferty odbywał się szybko, sprawnie i prowadził do bezpiecznego zakupu. Wcześniej zajmowała się m.in. stroną oferty i rekomendacjami. Prywatnie miłośniczka filmów dokumentalnych, podróży i dobrego jedzenia.

Trafność & TradeWatch & Doświadczenie

Dodatkowo przedstawimy Raport z badania na trafnością jednego z ekspertów od wyciągania danych z Allegro, twórcy TradeWatch: Mateusza Maksymiuka.

Kolejny element to przedstawienie Wam autorskich wniosków, wypracowanych przez ostatnie dwa lata przy współpracy z ponad 100 sprzedawcami z przeróżnych kategorii..

W skrócie, mógłbym napisać sprzedażowymi hasłami o szkoleniu:

  • dowiesz się jak działa trafność
  • poznasz największe mity dotyczące trafności
  • przekonasz się jak jedną małą zmianą wpłyniesz na swoją pozycję w trafności

Nie mogłeś wziąć udziału w szkoleniu, a bardzo interesuje Cie trafność Allegro? Zapisz się na konsultację i poznaj odpowiedz na pytanie jak działa algorytm trafności, jak poprawić pozycjonowanie aukcji oraz dowiedź się czemu Twoja konkurencja jest wyżej  mimo braku zakupów na liście ofert niż Ty.

kontakt: poczta@vsprint.pl


Agenda Szkolenia Allegro

Całą Agendę szkolenia znajdzie pod adresem ( w drugiej sekcji wpisu dotyczącej Allegro ) https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/allegro-ebay-amazon/

 

Szykuje się Nam ciekawe szkolenie, które w całości będzie poświęcone Trafności na Allegro. Na sam koniec szkolenia, chciałbym również w formie warsztatowej przeprowadzić dyskusję otwartą dotyczącą najbliższej gorączki świątecznej. Odpowiednie przygotowanie się do tego okresu pozwoli Wam owocnie zakończyć rok 2018. Ja już mam dla Was przygotowane kilkanaście spostrzeżeń i pomysłów 🙂

 

 

szkolenie allegro o Trafność Allegro

 

Wspólne Żniwa IV - warsztaty online o sprzedaży na Allegro. Sprawdź agendę i kup bilet