Filtr wystawione w ciągu znika z allegro || Sprawdź zamiennik

Jeśli używałeś na Allegro filtra “Wystawione w ciągu” to czwartek, 11. stycznia 2018 roku mógł Cię zaskoczyć.  Pomarańczowe mocarstwo postanowiło ukryć tę opcję, opcję z której sam często korzystałem. Nie wyobrażam sobie wręcz pracy bez tej funkcjonalności dlatego niezwłocznie postanowiłem znaleźć sposób, aby nadal móc przeglądać najświeższe aukcje. Znalazłem dwa rozwiązanie: bezpłatne i płatne .

Ręczna edycja adresu URL

Mimo, że na listingu filtr został usunięty to nadal sama funkcjonalność działa. Wystarczy do paska adresu dodać frazę “?startingTime=1” np https://allegro.pl/listing?string=rower&startingTime=1 pokazuje przedmioty z frazą rower wystawione w ciągu ostatniej godziny. Wartość parametru może przyjąć liczby z zakresu 1 – 13 gdzie 1 to ostatnia godzina, a 13 to ostatnie 7 dni. Nie wiem jak długo będzie się można cieszyć tym sposobem, dlatego podrzucam drugi.

Newsletter dla Sprzedawców
Twoja konkurencja już się zapisała 😉 i korzysta z cotygodniowych wskazówek sprzedażowych. Nowości, trendy, techniki zwiększające przychody - Zero SPAMu i Śmieci.

TradeWatch – Lista aukcji

Narzędzie TradeWatch jest dostępne za niewielką opłatą, a daje ogromne możliwości. Wracając do tematu, poniżej spis kroków, potrzebnych do znalezienia aukcji wystawionych w ciągu ostatnich 7 dni:

 1. Logujemy się do konta
 2. Wybieramy raport Lista aukcji ( z prawej strony )
 3. Ustawiamy paramenty
  Aukcje: rozpoczęte od – do
  Okres: 7 dni
 4. Wpisujemy szukaną frazę i zawężamy do kategorii, aby szybciej generować raport
 5. Wynik poniżej

Allegro Wystawione w ciągu

 

Bonus: Skrypt do Chrome i FireFox

W czeluściach internetu odnalazłem jeszcze jedno rozwiązanie: skrypt do przeglądarki. Szybka instalacja i funkcja ponownie jest na listingu allegro.

https://greasyfork.org/en/scripts/37480-allegroprzywracacz

 

Dziękuje za uwagę, mam nadzieję, że pomogłem. Do niedzieli czekam na Wasze propozycję dotyczące tematu kolejnego wpisu. Swoje typy zostawcie w komentarzach pod tym postem : Popularne serwisy aukcyjne

ZaGłosuj !

3 thoughts on “Filtr wystawione w ciągu znika z allegro || Sprawdź zamiennik”

  1. Cześć Mateusz
   Oczywiście – schemat postępowania ten sam, bez podawania frazy “rower”. Przemieszczasz się jedynie po kategoriach.
   Paweł

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*